PRIVALUMAI

ERDVĖ IR LAISVĖ

Rezidencija – tai tik 9 poilsio namai, kurių plotai nuo 97 iki 106 m2, esantys 11380 m2 rekreacinėje teritorijoje. Tai leidžia Jums išsaugoti asmeninę erdvę ir privatumą, mėgautis erdve ir tuo pačiu būti šalia bendruomenės.

UŽDARA IR SAUGI TERITORIJA

Rezidencijos teritorija yra aptverta, o patekimas į teritoriją galimas tik per užtvarą. Jūs galite vaikštinėti bet kuriuo paros metu, net naktį, Taip pat galėsite mėgaujantis bendravimu su kaimynais, sportuojant, ar stebint jaukiai žaidžiančius savo vaikus, nesirūpinti papildomu saugumu.

KOMFORTIŠKAS IR DAUGIAKRYPTIS SUSISIEKIMAS

Išvykimas iš/į rezidenciją asfaltuotu keliu.

  • Išvažiavus automobiliu, Jūs po 5 min. galite būti Karklėje, Olando kepurės aikštelėje, o už 15 minučių Klaipėdos centre ar Palangoje
  • Jeigu norite pasivažinėti dviračiu, Jūs galite tai padaryti tam specialiai skirtais dviračių takais, tiek į Palangą, tiek į Klaipėdą. Iki Girulių truks 20 minučių, iki Palangos - 30-35 minutes.
  • Iki autobusų stotelės nueisite per 3 minutes, o pasivaikščiojimas pėstute iki Karklės truks 25-30 minučių.

UNIKALI PRIEIGA PRIE PAPLŪDIMIŲ IR PUŠYNŲ

Kalbėti apie Pajūrio regioninio parko populiarumą nėra prasmės, apie tai žino visi Lietuvos gyventojai. Pėsčiomis, dviračiu arba automobiliu greitai pateksite į Karklės paplūdimius arba pasivaikščiosite po miškus prie Olandų kepurės skardžio. Pasivaikščiojimo vietų įvairovė yra tokia didelė, kad kiekviena šeima gali pasirinkti bet kurią - pagal savo skonį.

UNIKALI GALIMYBĖ NAUDOTIS ESAMA KLAIPĖDOS IR PALANGOS INFRASTRUKTŪRA

Kelių kokybė, kamščių nebuvimas, leidžia greitai atvykti į prekybos ir sporto kompleksus, koncertų sales, restoranus ir kavines, į nuostabų golfo klubą, zoologijos sodą ir kitus Jus dominančius objektus - bet kuriame mieste. Išvykę už gyvenamosios teritorijos ribų, galėsite greitai grįžti į jaukumo ir ramybės vietą - savo namus.

PAŽANGIAUSIA IR MODERNIAUSIA INŽINERINĖ INFRASTRUKTŪRA

Leis laiku atlikti reikiamą techninę priežiūrą, prireikus greitai atnaujinti įrenginius.
Devyni namai bus aprūpinti:

  • Vandeniu iš vietinio gręžinio, su modernia ir efektyvia valymo sistema;
  • Nuotekos bus valomos moderniuose dviejų pakopų valymo įrenginiuose;
  • Lietaus nuotekų įrengimai užtikrina lietaus vandens nuvedimą nuo kiekvieno namo;
  • Moderniausia rekuperacinė sistema leis nuolat tiekti gryną orą į kiekvieną namą ir žymiai sumažinti energijos sąnaudas šildymui;
  • A+ energinio efektyvumo klasės dėka, minimalios šildymo sąnaudos;

MŪSŲ YPATINGI KAINOS PASIŪLYMAI

Nepaisant susiklosčiusios ekonominės situacijos, paruošėme keletą kainodaros variantų. Mes pasiryžę leistis į kompromisus ir pasiekti abi puses tenkinantį rezultatą.

PERPLANAVIMO GALIMYBĖ

Kotedžo pirkimo ankstyvajame etape mes pasiruošę kaip dovaną pirkėjui padaryti protingų ir techniškai įmanomų planavimo sprendimų pakeitimų, kurie būtų patogūs Jums ir Jūsų šeimai.